قیمت متوسط در امیربکنده

شما در این بخش میتوانید از میانگین قیمت ملک های ویلایی، آپارتمانی، زمین ها و .... در بخش های مختلف مناطق آگاه شوید. لازم به ذکر است که در نوسانات قیمتی تمامی این قیمت ها متغیر خواهد بود و بروز رسانی می گردد.

ویلا 2,500,000,000 الی 20,000,000,000 تومان
ویلا شهرکی 3,500,000,000 الی 7,000,000,000 تومان
خانه روستایی 5,000,000 الی 6,000,000 تومان
زمین مسکونی 4,000,000 الی 8,000,000 تومان
زمین کشاورزی 140,000 الی 300,000 تومان

شاید تا حالا اسم روستایی بنام امیربکنده در گیلان به گوشتان خورده باشد. در ادامه ما قصد داریم روستایی را به شما معرفی کنیم که جزء مناطق ساحلی استان گیلان محسوب می شود و در توابع از توابع بخش خشکبیجار و دهستان حاجی بکنده  روستایی بنام امیربکنده با جمعیت حدودا 318 نفر و فاصله 13 کیلومتری خشکبیجار و در منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است و مردمانی بسیار آرام و مهمان نواز می باشد. این روستا ساحلی با آب و هوای مطبوع و دلپذیری که دارد سالانه پذیرای گردشگران بسیاری می باشد.

تفریحات در روستای امیربکنده
مکان های دیدنی های و گردشگری روستای امیربکنده

 در روستای زیبای امیربکنده سازه های متعددی مانند ویلا های لاکچری وجود دارد که افراد غیر بومی برای گذراندن اوقات فراغت در ایام تعطیل و گردش از ویلا های شخصی خود در این خطه ساحلی استفاده خواهند کرد. با قدم زدن در سمت شمالی جاده این روستای زیبا می توان به راحتی رنگ دلنشین و چشم نواز آب رنگ دریای زیبا خزر را مشاهده نمود و با استشمام هوای پاک و به دور از آلودگی های شهر در ریه ها و یک پیاده روی ملایم از طبیعت و زیبایی روستای امیربکنده بهره مند شوید. این روستا یک از دیگر از منطقه های مورد توجه سرمایه گذاران برای خرید انواع ملک و اراضی نیز می باشد که بدون تردید وجود دریاچه خزر در این منطقه بر زندگی ساکنان این روستای سرسبز و ساحلی بنام امیربکنده تاثیر بسیاری زیادی دارد. 

تفریحات در روستای امیربکنده:

این روستای ساحلی زیبا دارای یک مجتمع بزرگ ویلایی چند واحدی است، که از امکانات تفریحی نیز برخوردار است. این مجتمع ویلایی در قسمت شمالی جاده قرار دارد و در فصل تابستان در کنار ساحل طرح های هایی برای آفتاب گرفتن و شنا در نظر گرفته شده که علاوه بر آقایان، بانوان هم نیز با امنیت و آرامش خاطر نیز می توانند از این طرح ها استفاده نمایند و یک تفریح عالی و به یاد ماندنی را نیز در کنار خانواده و دوستان در جوار دریای زیبای خزر نیز تجربه کنند. از جمله تفریحات دیگر داشتن زمین فوتبال با فاصله تقریبا 200 متری تا دریا است که برای افرادی که عاشق بازی فوتبال هستند مکانی ایده آل می باشد. همچنین یک پارک تفریحی بزرگ برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که با امنیت و خیال آسوده میتوان فرزندان خود را برای تفریح به آنجا فرستاد. از مجموع تفریحاتی که در نزدیکی این روستای ساحلی همیشه زیبا قرار دارد، شامل جت اسکی، شنا، قایقرانی  نیز می باشد.ساحل شنی در امیربکنده مثل سایر سواحل گیلان به دلیل استفاده از ورزش های آبی مانند شنا و قایقرانی و ماهیگیری و همچنین فوتبال ساحلی مورد توجه گردشگران بسیاری نیز گرفته است که از دیگر تفریح ها نیز مستثنی نمی باشد. برای مشاهده ملک های فروشی در امیربکنده میتوانید از صفحه " ویلا و زمین در امیربکنده " بازدید نمایید

مکان های دیدنی های و گردشگری روستای امیربکنده :

اگر بخواهیم از مکان های دیدنی در نزدیکی این روستای ساحلی بازار های روز محلی می باشد که انواع محصولات ارگانیک و محلی در آنجا به فروش می رسند و این بازار ها در روز های دوشنبه و پنجشنبه در مرکز شهر نیز برقرار می باشد. از مکان های دیدنی در این خطه ساحلی می توان به حمام تاریخی ملک و سواحل زیبا، پارک جنگلی سل جکتاج و آبگیر و اقماتگاه پرندگان که بسیار زیبا می باشد و در کنار تفریح می توانید مخلوقات زیبای خدا را با چشم دیده و شکرگذار نعمت های خدا باشید. از دیگر مکان های تفریحی مجتمع تفریحی مروارید خزر و پیست کارتینگ نیز می باشد. شغل مردم روستای امیربکنده نیز اکثر مردمان روستایی امیربکنده سالانه به کاشت برنج می پردازند و در کنار آن عده ای هم به کاشت درختان صنوبر مشغول می باشند. از مهمترین شغل مردم روستای که در اقتصاد روستا تاثیر بسزایی دارد صیادی نیز می باشد.